Contact

  • Reflexologie en Verpleegkunde

    Marije de Waij
    De Ondernemerstuin,
    Berenkoog 35, 1822 BH, Alkmaar
    Vasalisstraat 39, 1822 MK, Alkmaar
    06 39583098
    marije@de-energiecompagnie.nl

    Bekijk de kaart

  • Coaching en Verpleegkunde

    Chantal Blom
    Het Zakenstation; kantoor 208,
    Stationsplein 99, 1703 WE, Heerhugowaard
    06 12480083
    chantal@de-energiecompagnie.nl

    Bekijk de kaart

  • Coaching en Training

    Peter Bakkum
    De Ondernemerstuin,
    Berenkoog 35, 1822 BH Alkmaar
    06 30271959
    peter@de-energiecompagnie.nl

    Bekijk de kaart

  • Coaching

    Jan Roosloot
    W.v.d. Brinkstraat 29, 1444 HB, Purmerend
    06 34560246
    jan@de-energiecompagnie.nl

    Bekijk de kaart

  • Haptonomie en Haptotherapie

    Gerda Ponte
    Stationsplein 49,
    1703 WD, Heerhugowaard
    072 7601535
    gerda@de-energiecompagnie.nl

    Bekijk de kaart

  • Personal Training

    Peter van Buijtene
    Vlaanderenstraat 22, 1827 AC Alkmaar
    Dorssports,
    Het Maalwater 2, 1852 RH Heiloo
    06 41870325
    petervb@de-energiecompagnie.nl

    Bekijk de kaart

  • Voeding en Therapie

    Edward Blommaart Oerfit
    Dorpsstraat 33, 1747 HA Tuitjenhorn
    06 46314753
    edward@de-energiecompagnie.nl

    Bekijk de kaart

  • Voeding en Diëtiek

    Maaike Hoogland Startpunt Diëtetiek
    Nijverheidsweg 25, 1851 NW Heiloo
    06 16242286
    maaike@de-energiecompagnie.nl

    Bekijk de kaart

  • Tuina Massage en Acupunctuur

    Henning & Mariana Linde
    De Ondernemerstuin,
    Berenkoog 35, 1822 BH Alkmaar
    Peperstraat 26a, 1935 BE Egmond-Binnen
    06 15077551
    henning@de-energiecompagnie.nl
    06 16098067
    mariana@de-energiecompagnie.nl

    Bekijk de kaart

  • Klankmassage & Verpleegkunde

    Dionne Jillings Kuzuia
    De Eg 2, 1704 AW Heerhugowaard
    06 46496038
    dionne@de-energiecompagnie.nl

    Bekijk de kaart

  • Body Stress Release

    Debby Rummers BSR Heerhugowaard
    W.M. Dudokweg 49, 1703 DA Heerhugowaard
    06 36028049
    debby@de-energiecompagnie.nl

    Bekijk de kaart

  • Reflexologie en Verpleegkunde

    Chantal Beerse
    De Ondernemerstuin,
    Berenkoog 35, 1822 BH, Alkmaar
    06 14996228
    chantalb@de-energiecompagnie.nl

    Bekijk de kaart

Mail ons